Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
