Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Add another tab
nl: Een nieuw tabblad toevoegen

en: About
nl: Over
