Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Tabs
oc: Onglets

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: About
oc: A prepaus
