Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Layouts
pl: Układy

en: Add another tab
pl: Dodaj nową zakładkę

en: About
pl: O stronie

en: No items.
pl: Brak elementów.
