Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Layouts
ru: Макеты

en: About
ru: Информация
