Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Tabs
sk: Záložky

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: About
sk: Informácie o
