Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: About
tr: Hakkında
