Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Icon
cs: Ikona

en: Example
cs: Příklad

en: No category
cs: Žádná kategorie

en: Structure
cs: Struktura

en: View mode
cs: Režim zobrazení
