Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Icon
fa: شمایل

en: Layout
fa: آرایش

en: Inline
fa: درون خطی

en: No category
fa: بدون دسته بندی

en: Structure
fa: ساختار

en: View mode
fa: نحوه نمایش
