Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Inline
be: Убудаваны

en: Structure
be: Структура

en: View mode
be: Лад выгляду
