Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Icon
id: Ikon

en: Layout
id: Tata letak

en: Inline
id: Sebaris

en: Example
id: Contoh

en: Structure
id: Struktur

en: View mode
id: Modus tampilan
