Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Icon
sv: Ikon

en: Inline
sv: Löpande

en: Example
sv: Exempel

en: No category
sv: Ingen kategori

en: Structure
sv: Struktur

en: View mode
sv: Visningsläge

en: View block
sv: Visa block
