Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Structure
af: Struktuur
