Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Inline
bg: В една линия

en: No category
bg: Няма категория

en: Structure
bg: Структура
