Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Headline
sv: Rubrik

en: Link title
sv: Titel för länk

en: View mode
sv: Visningsläge

en: View block
sv: Visa block
