Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Link
lt: Nuoroda

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
