Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Link
lv: Saite

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: View mode
lv: Skata režīms
