Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Headline
fi: Otsikko

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: View mode
fi: Näyttötila

en: View block
fi: Näytä lohko
