Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Link title
nl: Linktitel

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: View block
nl: Blokweergave
