Layout Builder Enhancements (8.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Category
fr: Catégorie

en: Icon
fr: Icône

en: Layout
fr: Mise en page

en: Example
fr: Exemple

en: Show pager
fr: Afficher la pagination

en: Show info
fr: Montrer les informations

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View block
fr: Voir le bloc
