Layout Builder IPE (1.0.0-alpha10) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Customize
da: Tilpas

en: About
da: Om

en: Break lock
da: Bryd lås

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Save Layout
da: Gem Layout

en: Section @section
da: Sektion @section

en: The changes to the layout have been discarded.
da: Ændringerne til layoutet er blevet kasseret.

en: The layout has been reverted back to defaults.
da: Layoutets standardindstillinger er blevet gendannet.

en: Layout Builder tools
da: Værktøjer til Layout Builder
