Layout Builder IPE (1.0.0-alpha10) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Ok
lv: Labi

en: About
lv: Par

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
