Layout Builder IPE (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Layout
ja: レイアウト

en: Customize
ja: カスタマイズ

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Save Layout
ja: レイアウトを保存

en: Section @section
ja: セクション @section

en: The changes to the layout have been discarded.
ja: レイアウトに加えた変更を破棄しました。

en: The layout has been reverted back to defaults.
ja: レイアウトをデフォルトに戻しました。
