Layout Builder IPE (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Layout
nl: Lay-out

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Save Layout
nl: Lay-out opslaan

en: Section @section
nl: Sectie @section

en: The changes to the layout have been discarded.
nl: De wijzigingen in de lay-out zijn ongedaan gemaakt.

en: The layout has been reverted back to defaults.
nl: De lay-out is is teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Layout Builder tools
nl: Layout Builder-gereedschappen
