Layout Builder IPE (1.0.0-alpha7) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Customize
rm: definir

en: Discard changes
rm: mutaziuns bittar vadè

en: Section @section
rm: cirquit

en: Layout Builder tools
rm: impaginaziun
