Layout Builder IPE (1.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Layout
ca: Disposició

en: Customize
ca: Personalitza

en: Ok
ca: D'acord

en: About
ca: Detalls

en: Break lock
ca: Trenca el bloqueig

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Section @section
ca: Secció @section

en: Layout Builder tools
ca: Eines del Layout Builder
