Layout Builder IPE (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Layout
id: Tata letak

en: Customize
id: Penyesuaian

en: Ok
id: Oke

en: About
id: Tentang

en: Break lock
id: Lepas kunci

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Status message
id: Pesan status

en: Section @section
id: Bagian @section

en: The changes to the layout have been discarded.
id: Perubahan pada tata-letak telah dibuang.

en: The layout has been reverted back to defaults.
id: Tata letak telah dikembalikan ke default.
