Layout Builder IPE (1.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Customize
lt: Tinkinti

en: About
lt: Apie

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
