Layout Builder IPE (1.0.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Customize
hu: Testreszabás

en: About
hu: Leírás

en: Break lock
hu: Zárolás feloldása

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Save Layout
hu: Elrendezés mentése

en: Section @section
hu: @section szekció

en: The changes to the layout have been discarded.
hu: Az elrendezés módosításai el lettek utasítva.

en: The layout has been reverted back to defaults.
hu: Az elrendezés visszaállítva az alapértelmezettre.

en: Layout Builder tools
hu: <em>Layout Builder</em> eszközök
