Layout Builder IPE (1.0.0-alpha9) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Layout
vi: Bố cục

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Break lock
vi: Bỏ khóa

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
