Layout Builder IPE (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: About
fi: Tietoja

en: Break lock
fi: Poista lukitus

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Save Layout
fi: Tallenna ulkoasu
