Layout Builder IPE (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Layout
fr: Mise en page

en: Customize
fr: Personnaliser

en: About
fr: À propos

en: Break lock
fr: Rompre le verrou

en: Discard changes
fr: Annuler les changements

en: Status message
fr: Message d'état

en: Save Layout
fr: Enregistrer la mise en page

en: The changes to the layout have been discarded.
fr: Les changements à cette mise en page ont été annulés.

en: The layout has been reverted back to defaults.
fr: La mise en page a été rétablie aux valeurs par défaut.

en: Layout Builder tools
fr: Outils de Layout Builder
