Layout Builder IPE (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Layout
ro: Prezentare

en: About
ro: Despre

en: Break lock
ro: Rupeți blocajul

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: Status message
ro: Mesaj de stare
