Layout Builder IPE (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: About
sk: Informácie o

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Status message
sk: Stavová správa
