Layout Builder IPE (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Layout
ar: التنسيق

en: Customize
ar: تخصيص

en: Ok
ar: حسنًا

en: About
ar: حول

en: Break lock
ar: كسر القفل

en: Status message
ar: رسالة الحالة
