Layout Builder IPE (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Layout
et: Paigutus

en: Ok
et: Olgu

en: About
et: Programmist

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Status message
et: Olekuteade
