Layout Builder IPE (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Ok
el: Eντάξει

en: About
el: Περί

en: Break lock
el: Σπάσιμο κλειδώματος

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
