Layout Builder IPE (1.0.0-beta6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
