Layout Builder IPE (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Ok
tr: Tamam

en: About
tr: Hakkında

en: Break lock
tr: Kilidi kır

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Layout Builder tools
tr: Yerleşim Oluşturucu araçları
