Layout Builder IPE (1.0.0-beta7) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Layout
uk: Макет

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Ok
uk: Гаразд

en: About
uk: Про модуль

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Save Layout
uk: Зберегти макет

en: Section @section
uk: Секція @section

en: The changes to the layout have been discarded.
uk: Зміни до макета були відхилені.

en: The layout has been reverted back to defaults.
uk: Макет було повернуто до базового стану.

en: Layout Builder tools
uk: Інструменти Конструктора макетів
