Layout Builder IPE (1.0.0-beta8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Layout
gl: Disposición

en: Customize
gl: Personalizar

en: Ok
gl: Correcto

en: About
gl: Información

en: Break lock
gl: Romper o bloqueo

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
