Layout Builder IPE (1.0.0-beta8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Ok
ta: சரி

en: About
ta: பற்றி

en: Break lock
ta: பூட்டை உடை

en: Discard changes
ta: மாற்றங்களை கைவிடலாம்

en: Status message
ta: நிலை செய்தி
