Layout Builder IPE (1.0.0-beta10) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: About
oc: A prepaus

en: Break lock
oc: Far sauter lo verrolh

en: Status message
oc: Messatge d'estat
