Layout Builder Kit (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Modules
bs: Moduli

en: Text
bs: Tekst

en: Node
bs: Nod

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Medium
bs: Srednje

en: System
bs: Sistem

en: Tabs
bs: Tabovi
