Layout Builder Kit (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: Large
kk: Ірі

en: Modules
kk: Модульдер

en: Text
kk: Текст

en: Node
kk: Түйін

en: Add block
kk: Блок құру

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы
