Layout Builder Kit (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: title
et: pealkiri

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Large
et: Suur

en: Modules
et: Moodulid

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Node
et: Postitus

en: Add block
et: Lisa plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil
