Layout Builder Kit (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Large
jv: Gedhe

en: Modules
jv: Modul

en: Text
jv: Teks

en: Add block
jv: Tambah blok

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar
