Layout Builder Kit (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
