Layout Builder Kit (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
