Layout Builder Kit (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Large
sq: E madhe

en: Modules
sq: Modulët

en: Node
sq: Nyjë

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: System
sq: Sistemi

en: About
sq: Informacione
